АКВА ЦЕНТР -  фільтри для води

063 777-90-77

067 487-90-77

Про нас

Компанія АКВА ЦЕНТР стабільно працює на ринку Львова уже понад 10 років.  На сьогоднішній день ми представлені  4-ма магазинами (відділами) роздрібної торгівлі фільтрами для води, що для Вашої зручності розташовані у різних районах Львова (Центр, Привокзальна, Володимира Великого).  У наших центральних фірмових магазинах на вул. Куліша 25 та Личаківській 47 представлений найширший асортимент фільтрів у місті Львові, та ще більш максимально широкий асортимент представлений на даному сайті в нашому Інтернет-магазині.

Політика нашої компанії – це висока якість продукції, та максимально доступні ціни. Ми дуже цінуємо довіру наших постійних а  також майбутніх клієнтів, тому ми виключаємо із нашого асортименту продукцію низької якості. Отже, обираючи нашу компанію – Ви можете бути певні, що придбані фільтри, та інше обладнання будуть належної якості, відповідатимуть заявленим характеристикам та надійно виконуватимуть своє завдання.

 Ми отримуємо товари лише від офіційних постачальників, тому на фільтри, котрі ми реалізовуємо надається гарантія згідно із гарантією виробника.

  Наша команда включає наших власних спеціалістів із сервісного обслуговування, котрі за понад 10 років роботи встановили та постійно обслуговують тисячі фільтрів, а відповідно мають великий досвід у даній справі. Тобто у випадку якої-небудь несправності, Ви завжди зможете викликати нашого спеціаліста, котрий швидко полагодить фільтр (безкоштовно протягом гарантійного періоду).

Ми займаємося лише фільтрами для води, тому добре знаємо цю галузь. Ми постійно  слідкуємо за ринком фільтрів в Україні та за новинками на ринку і відбираємо для продажу найоптимальніші моделі фільтрів.

  Ми є спеціалістами у даній галузі, а тому можемо вирішити практично будь-яку поставлену задачу очистки води. Наприклад, якщо у вас приватний будинок з автономним водопостачанням (свердловина, криниця) – ми індивідуально підберемо комплесну систему водоочистки саме для Вашого будинку, згідно із аналізом Вашої води.
 

 Наша мета – не просто торгівля, ми любимо нашу справу, і ставимо собі за мету зробити воду у наших з вами домівках чистою, смачною та корисною. Нам важливо щоби придбаний Вами фільтр відповідав вашим сподіванням, адже ми не торгуємо «поганими» фільтрами, проте у кожного фільтра є своє призначення. Саме тому в першу чергу ми консультуємо і розказуємо про нюанси роботи різних типів фільтрів, їх призначення, що вони видаляють, та на який період, щоби вибрати оптимальний, який найкраще підійде саме Вам, та щоби він забезпечував такий результат, який ви від нього очікуєте. Адже не завжди вища ціна означає кращий результат, рівно так само як не завжди відома назва виробника фільтру означає що Ви отримаєте результат на який сподіваєтеся.

 

 Ви досі не знаєте що краще - фільтрована вода чи вода із магазину чи будь-яка інша вода? Ви не знаєте який фільтр вибрати, і якого результату від нього слід очікувати? - тоді завітайте до нас і ми відповімо на Ваші запитання!

Спасибі, найближчим часом ми відповімо на Ваш запит.