АКВА ЦЕНТР -  фільтри для води

063 777-90-77

067 487-90-77

Гарантійні зобов'язання

 Ми реалізовуємо лише оригінальну продукцію належної якості, на яку діє офіційна гарантія виробника. Тож у випадку поломки фільтру та його комплектуючих у гарантійний період ми здійснюємо безкоштовний ремонт фільтра та заміну бракованих елементів. 

Ключові моменти гарантії:

- Гарантія надається лише на корпуси фільтрів, клапани, фітінги, крани, баки та інші складові елементи за вийнятком змінних картриджів та мембран. Жоден виробник ніколи не надає гарантії на картриджі фільтра, так як їх робота прямо залежить від вхідної води.

- Гарантійний ремонт займає зазвичай до 5 днів для фільтрів стандартного типу. Для фільтрів що потребують нестадартних елементів для виконання ремонту, період гарантійного ремонту прямо залежить від того, як швидко ми отримаємо необхідні запчастини у представництві виробника.

- Гарантія надається на період 12-36 місяців залежно від моделі фільтру. На деякі моделі ми надаємо розширену гарантію (на більший термін ніж надає сам виробник)

- Умови гарантії вважаються порушеними, якщо причиною поломки фільтру або його складових стали - неправильне під'єднання фільтру чи його неналежне використання, використання не за призначенням, використання у недопустимих діапазонах температури чи тиску.

Спасибі, найближчим часом ми відповімо на Ваш запит.