АКВА ЦЕНТР -  фільтри для води

032 247-48-48

067 487-90-77

Без вихідних: 9:00-19:00

Наші магазини у Львові

Сервіс

Шукаєте картриджі до фільтру або комплектуючі для його ремонту?

Просто завантажте у форму фото Вашого фільтра і ми підберемо можливі варіанти!

Завантажте фото Вашого фільтру

Наприклад: змінні картриджі, кран чистої води

Якщо бажаєте отримати інформацію по телефону замість E-mail

На Вашу електронну пошту ми надішлемо пропозицію по оригінальним картриджам/комплектуючим відповідно Вашого запиту, а також доступні варіанти від інших виробників — на Ваш вибір!

Ми здійснюємо сервіс усіх типів фільтрів води та систем очистки води, у тому числі і таких, як - зворотний осмос, трьохступеневі проточні фільтри під мийку, фільтри на мийку, магістральні фільтри на вході у квартиру, системи пом'якшення води, комплексні системи очистки води від солей твердості та заліза.

 Вартість робіт із сервісу та ремонту фільтрів для води у Львові:

Діагностика неполадок фільтра та ремонт 250 гривень
Діагностика неполадок фільтра та ремонт (для клієнтів, що знаходяться у нас на обслуговуванні) від 160 гривень
Заміна картриджів у фільтрі,  3 колби (зворотний осмос чи інший фільтр під мийку)  160 гривень
Заміна картриджа In-Line (пост фільтр чи мінералізатор)  +10 гривень*
Заміна мембрани зворотного осмоса  +10 гривень*
Заміна баку чи крану питної води у системах зворотного осмосу  +20 гривень*
Встановлення (заміна) помпи до системи зворотного осмосу  +100 гривень*
Заміна картриджа у магістральному фільтрі на вході у квартиру/будинок  +10 гривень*

*вартість додаткових робіт додається до вартості заміни картриджів (160 гривень). Якщо заміну картриджів проводити не потрібно, а лише здійснити заміну якого небудь елемента системи, робота рахується по мінімальному тарифу - 160 гривень.
 **Ціни вказані при умові використання для сервісу картриджів та матеріалів придбаних у компанії АКВА ЦЕНТР. Якщо для заміни використовуються наявні у Вас картриджі, вартість робіт зростає на коефіцієнт 1,5. Зверність увагу - ми не прив'язуємо Вас до певного бренду, а можемо за Вашим бажанням запропонувати змінні елементи різних виробників за ринковими цінами. 

  Як працює Сервіс:  

 1. Залишаєте заявку на сайті чи за телефоном. 

Рекомендований спосіб залишити заявку - це завантажити фото Вашого фільтра у форму розташовану на даній сторінці зліва. Вам потрібно всього лиш додати фото фільтра та написати яка допомога Вам потрібна (наприклад - заміна картриджів, діагностика, чи просто вказати що є певні неполадки з фільтром). Отримавши такий запит, нам відразу буде зрозуміло про який фільтр іде мова, і ми зможемо повідомити Вам точну вартість сервісу по заміні картриджів, вартість самих картриджів, чи вартість ремонту (у деяких випадках - приблизну вартість ремонту, так як що саме не працює часто можна визначити лише на місці).
 Якщо у Вас немає можливості надіслати фото фільтра, ми можемо прийняти заявку та надати Вам усю необхідну інформацію по телефону. 
 Обговоривши із Вами усі деталі ми домовляємося про точний, зручний для Вас час приїзду майстра.


 2. Приїзд майстра. 

  Приїзд майстра відбувається у точно назначенний час, можлива лише невелика затримка, проте в будь-якому випадку Вам не потрібно очікувати майстра цілий день, витрачаючи при тому Ваш час.
   Заміна картриджів займе 30-60 хвилин,  в залежності від  кількості самих картриджів, котрі будут замінені. Даний час знадобиться для того, щоби процедура
 була проведена правильно - усі картриджі промиваються  а також здійснюється контроль якості води (для зворотних осмосів).


 3. Наступний сервіс. 

  Виходячи із кількості води що Ви споживаєте, типу фільтра та можливих додаткових факторів, ми погодимо із Вами періодичність заміни картриджів, додамо ваш фільтр у нашу базу, та будемо вести детальну історію обслуговування вашого фільтра. Через домовлений період, наприклад 3, 6 чи 12 місяців, наш менеджер зателефонує Вам та нагадає про необхідність проведення планового сервісу вашого фільтру для води. 

  Переваги сервісного обслуговування:  

1. Гарантія безпечної води. Ми самостійно контролюємо своєчасність заміни картриджів, а також виходячи із оцінки стану картриджів при їх заміні, при необхідності даємо рекомендації щодо коректування інтервалу обслуговування фільтра. При кожній заміні картриджів (для зворотного осмосу) здійснюється контроль якості води, за допомогою електронного приладу - TDS метра, що дає гарантію споживання безпечної води.

2. Економія та якість. Для обслуговування фільтрів води, ми завжди підбираємо оптимальні по ціні/якості комплекти картриджів. Немає однієї рекомендації котрі картриджі, котрої фірми потрібно ставити, так як ринок динамічний, і якість та ціна того чи іншого продукту може із часом змінюватися. Наші спеціалісти ретельно підходять до вибору картриджів для сервису фільтрів води, та вибирають лише кращі продукти, по цілком помірній ціні. Таким чином Ви можете бути впевненими у якості очистки води, при тому не переплачуючи за відомий бренд. У той же час, Ви захищені від продукції поганої якості, котра часто може коштувати досить недешево, що може ввести покупця в оману, а також захищені від підробок під відомі бренди, оскільки наша експертна оцінка їх швидко виявляє.

3. Правильный сервіс. Навіть така, здавалось би проста робота як заміна фільтрів, має деякі нюанси котрі потрібно враховувати.  Особливо якщо іде мова про фільтри зворотного осмосу. Ми не прагнемо робити нашу роботу швидко, як більшість фірм, ми її робимо правильно, здійснюючи промивку кожного картриджа, змазуючи резинові кільця колб фильтра, оцінюємо стан картриджів, котрі замінюємо, міряємо показник TDS. Саме правильний сервіс забезпечує максимальну довговічність вашому фільтру для води.

Спасибі, найближчим часом ми відповімо на Ваш запит.