АКВА ЦЕНТР -  фільтри для води

063 777-90-77

067 487-90-77

Сервіс

Шукаєте картриджі до фільтру або комплектуючі для його ремонту?

Просто завантажте у форму фото Вашого фільтра і ми підберемо можливі варіанти!

Завантажте фото Вашого фільтру

Наприклад: змінні картриджі, кран чистої води

Якщо бажаєте отримати інформацію по телефону замість E-mail

На Вашу електронну пошту ми надішлемо пропозицію по оригінальним картриджам/комплектуючим відповідно Вашого запиту, а також доступні варіанти від інших виробників — на Ваш вибір!

Ми здійснюємо сервіс усіх типів фільтрів води та систем очистки води, у тому числі і таких, як - зворотний осмос, трьохступеневі проточні фільтри під мийку, фільтри на мийку, магістральні фільтри на вході у квартиру, системи пом'якшення води, комплексні системи очистки води від солей твердості та заліза.

Вартість робіт із сервісу та ремонту фільтрів для води у Львові:
 Діагностика неполадок фільтра води та ремонт  500 грн
 Заміна картриджів у фільтрі (зворотний осмос чи проточний фільтр)  300 грн
 Заміна картриджів у фільтрі (з використанням ваших картриджів)  500 грн
*додаткові опції при заміні картриджів:  
 Заміна мембрани зворотного осмосу  +20 грн
 Заміна баку чи крану чистої води фільтра  +50 грн
 Встановлення (заміна) помпи до системи зворотного осмосу  +150 грн
 Заміна картриджа у магістральному фільтрі  - колба 10"/20"  + 25грн / 50грн
 Дезінфекція баку фільтра у комплексі із заміною картриджів  450 грн
 Дезінфекція баку фільтра без заміни картриджів (чи з використанням ваших картриджів)  850 грн
 Перенесення фільтра (демонтаж та монтаж за новою адресою)  1000 грн

 

Спеціальні ціни на плановий сервіс, для клієнтів що знаходяться у нас на обслуговуванні

 Діагностика неполадок фільтра води та ремонт  300 грн
 Заміна картриджів у фільтрі (зворотний осмос чи проточний фільтр)  300 грн
 Заміна картриджів у фільтрі (з використанням ваших картриджів)  500 грн
 *додаткові опції при заміні картриджів:  
 Заміна мембрани зворотного осмосу  +20 грн
 Заміна баку чи крану чистої води фільтра  +50 грн
 Встановлення (заміна) помпи до системи зворотного осмосу  +150 грн
 Заміна картриджа у магістральному фільтрі  - колба 10"/20"  + 25 грн / 50 грн
 Дезінфекція баку фільтра у комплексі із заміною картриджів  360 грн
 Дезінфекція баку фільтра без заміни картриджів   600 грн
 Перенесення фільтра (демонтаж та монтаж за новою адресою)  700 грн

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*вартість додаткових робіт додається до вартості заміни картриджів. Якщо заміну картриджів проводити не потрібно, а лише здійснити заміну якого небудь елемента системи, робота рахується по мінімальному тарифу: 180 або 300 грн, залежно від категорії клієнта.

**ціни на послуги не включають вартості картриджів, чи інших запчастин (у випадку ремонту). Використані матеріали оплачуються додатково.

 *** Зверніть увагу! Знижені тарифи на сервіс вступають в силу  при умові використання для сервісу картриджів та матеріалів придбаних у компанії АКВА ЦЕНТР на сумму від 350 грн. Якщо для заміни використовуються наявні у Вас картриджі, вартість робіт для Вас обійдеться суттєво дорожче. При тому, ми не прив'язуємо Вас до певного бренду, а можемо за Вашим бажанням запропонувати змінні елементи різних виробників за ринковими цінами. 

**** Для клієнтів, що знаходяться у нашій базі обслуговування, проте уже не обслуговувалися понад 15 місяців, вартість на послуги відповідає вартості як для нових клієнтів.

 

  Як працює Сервіс:  

 1. Залишаєте заявку на сайті чи за телефоном. 

Рекомендований спосіб залишити заявку - це завантажити фото Вашого фільтра у форму розташовану на даній сторінці зліва. Вам потрібно всього лиш додати фото фільтра та написати яка допомога Вам потрібна (наприклад - заміна картриджів, діагностика, чи просто вказати що є певні неполадки з фільтром). Отримавши такий запит, нам відразу буде зрозуміло про який фільтр іде мова, і ми зможемо повідомити Вам точну вартість сервісу по заміні картриджів, вартість самих картриджів, чи вартість ремонту (у деяких випадках - приблизну вартість ремонту, так як що саме не працює часто можна визначити лише на місці).
 Якщо у Вас немає можливості надіслати фото фільтра, ми можемо прийняти заявку та надати Вам усю необхідну інформацію по телефону. 
 Обговоривши із Вами усі деталі ми домовляємося про точний, зручний для Вас час приїзду майстра.


 2. Приїзд майстра. 

  Приїзд майстра відбувається у точно назначенний час, можлива лише невелика затримка, проте в будь-якому випадку Вам не потрібно очікувати майстра цілий день, витрачаючи при тому Ваш час.
   Заміна картриджів займе 30-60 хвилин,  в залежності від  кількості самих картриджів, котрі будут замінені. Даний час знадобиться для того, щоби процедура
 була проведена правильно - усі картриджі промиваються  а також здійснюється контроль якості води (для зворотних осмосів).


 3. Наступний сервіс. 

  Виходячи із кількості води що Ви споживаєте, типу фільтра та можливих додаткових факторів, ми погодимо із Вами періодичність заміни картриджів, додамо ваш фільтр у нашу базу, та будемо вести детальну історію обслуговування вашого фільтра. Через домовлений період, наприклад 3, 6 чи 12 місяців, наш менеджер зателефонує Вам та нагадає про необхідність проведення планового сервісу вашого фільтру для води. 

  Переваги сервісного обслуговування:  

1. Гарантія безпечної води. Ми самостійно контролюємо своєчасність заміни картриджів, а також виходячи із оцінки стану картриджів при їх заміні, при необхідності даємо рекомендації щодо коректування інтервалу обслуговування фільтра. При кожній заміні картриджів (для зворотного осмосу) здійснюється контроль якості води, за допомогою електронного приладу - TDS метра, що дає гарантію споживання безпечної води.

2. Економія та якість. Для обслуговування фільтрів води, ми завжди підбираємо оптимальні по ціні/якості комплекти картриджів. Немає однієї рекомендації котрі картриджі, котрої фірми потрібно ставити, так як ринок динамічний, і якість та ціна того чи іншого продукту може із часом змінюватися. Наші спеціалісти ретельно підходять до вибору картриджів для сервису фільтрів води, та вибирають лише кращі продукти, по цілком помірній ціні. Таким чином Ви можете бути впевненими у якості очистки води, при тому не переплачуючи за відомий бренд. У той же час, Ви захищені від продукції поганої якості, котра часто може коштувати досить недешево, що може ввести покупця в оману, а також захищені від підробок під відомі бренди, оскільки наша експертна оцінка їх швидко виявляє.

3. Правильный сервіс. Навіть така, здавалось би проста робота як заміна фільтрів, має деякі нюанси котрі потрібно враховувати.  Особливо якщо іде мова про фільтри зворотного осмосу. Ми не прагнемо робити нашу роботу швидко, як більшість фірм, ми її робимо правильно, здійснюючи промивку кожного картриджа, змазуючи резинові кільця колб фильтра, оцінюємо стан картриджів, котрі замінюємо, міряємо показник TDS. Саме правильний сервіс забезпечує максимальну довговічність вашому фільтру для води.

Спасибі, найближчим часом ми відповімо на Ваш запит.