АКВА ЦЕНТР -  фільтри для води

063 777-90-77

067 487-90-77

Картридж Аквафор А500 J.Shmidt

В наявності
Код:000018
Виробник: Аквафор
Відгуків: 0
Безкоштовна доставка

По всій Україні
На наступний день
після замовлення

Монтаж

За бажанням від 200 грн

Наші магазини у Львові

4 магазини у Львові

У всіх районах міста

Опис продукту

Картридж Аквафор А500 JS це оригінальний картридж виробництва Аквафор для фільтрів глечиків J.Shmidt. Використовується для очищення питної води. В картриджі Аквафор А500 використовується щільний сорбент Aqualen із дрібнодисперсним активованим вугіллям, завдяки чому видаляє такі забруднення як хлор, органічні та хлорорганічні речовини, важкі метали, залізо, а також пом’якшує воду завдяки іоно-обмінній смолі. В картридж також вбудована мікрофільтраційна половолоконна мембрана. Пори мембрани лише 100 нанометрів. Таким чином картридж повністю затримує бактерії. Після проходження через картридж Аквафор А500, вода абсолютно безпечна для вживання сирою, без кип’ятіння. Ресурс змінного фільтруючого картриджа Аквафор А500 J.Shmidt - 500 літрів очищеної води. По закінченню ресурсу картридж слід замінити.
Импорт
Страна происхождения Росія/Естонія
Technical
Тип для глечиків

Щоб Ваш відгук пройшов модерацію
та був опублікований він повинен відповідати
«Правилам розміщення відгуків»

Ресурс змінного фільтруючого картриджа Аквафор А500 J.Shmidt - 500 літрів очищеної води. По закінченню ресурсу картридж слід замінити. Про необхідність заміни картриджа сигналізує електронний індикатор ресурсу на кришці фільтра. Перед першим використанням, потрібно занурити картридж у воду, в будь-якій зручній посудині, наприклад у кастрюлі, таким чином, щоби він повністю знаходився під водою. Потрусіть картридж кілька секунд у воді, щоби видалити бульбашки повітря із нього. Залиште картридж у воді на 10 хвилин. Після цього встановіть картридж у глечик, профільтруйте дві порції води, та вилийте її без вживання. Тепер картридж готовий до роботи, отриману далі очищену воду можна вживати.

Запитання та відповіді

Чи справді за допомогою фільтра для води можна отримати справжню питну воду у себе вдома?

Дійсно можна! І цілком доступно! Достатньо лише встановити правильний тип фільтра для води, ми рекомендуємо - зворотний осмос. Орієнтовна вартість очищеної води удома таким фільтром, складає всього 30 копійок/літр. При тому її якість та смак абсолютно не поступається кращим бутильованим водам відомих брендів, котрі як правило виготовляються за допомогою аналогічної технології фільтрації води. Тож Вам більше не потрібно буде купувати питну воду у магазині. Тисячі наших клієнтів уже переконалися у цьому.

Якщо бюджет не дозволяє купити фільтр зворотного осмосу, чи варто купувати більш дешевший тип фільтру, наприклад трьох-колбовий фільтр або "фільтр-глечик"?

Ми рекомендуємо фільтри зворотного осмосу, так як це справді найдосконаліша технологія очищення води, котра гарантовано видаляє із води будь-які шкідливі забруднення, в тому числі бактерії та віруси, робить воду м'якою та смачною. Проте, навіть найпростіший тип фільтру, виконує основні очисні функції - видаляє із води основні шкідливі забруднення та покращує смакові властивості води. Вода очищена фільтром глечиком, чи трьох-ступеневою системою однозначно буде суттєво безпечнішою, кориснішою та смачнішої ніж вода з під крану.

Чи складно під'єднати фільтр для питної води? Чи потрібно для цього завчасно провести підготовчі сантехнічні роботи?

Ні, фільтр для питної води, котрий встановлюється під кухонною мийкою, під'єднується досить просто до існуючої мережі, за допомогою звичайного трійника. Усі фільтри уже укомплектовані таким трійником, нічого докуповувати додатково не потрібно. Фільтр може бути встановлений на будь-яку кухню, а саме встановлення ніяким чином не пошкодить існуючий ремонт. Встановлення займає до двох годин.


Центр підтримки для детальної інформації

Задайте запитання та отримайте консультацію експерта

Завітайте до магазинів АКВА ЦЕНТР

Краща можливість отримати консультацію та обрати на місці, фільтри для води у Львові.

Куліша 25

Куліша 25

Пн-Пт: 10:00 до 19:00, 
Сб:  10:00 до 15:00
Нд: вихідний день.
Телефон магазина: 247-48-48

Личаківська 47

Личаківська 47

Пн-Пт: 10:00 до 19:00, 
Сб:  10:00 до 15:00
Нд: вихідний день.
Телефон магазина: 247-48-48

Княгині Ольги 106, універмаг "Львів", 1-й поверх

Княгині Ольги 106, універмаг "Львів", 1-й поверх

Пн-Пт: 10:00 до 20:00, 
Сб, Нд:  10:00 до 19:00

 


 

Городоцька 179, ТЦ "Скриня", 3-й поверх

Городоцька 179, ТЦ "Скриня", 3-й поверх

Без вихідних: 10:00 до 20:00, 
 

Представлений на сайті товар може бути не завжди доступний в наших магазинах.
Щодо наявності товару, який Вас цікавить в магазині уточнюйте, будь ласка, до менеджерів

Спасибі, найближчим часом ми відповімо на Ваш запит.